Değil Hakkında Detaylar bilinen giresun haberleriMetrukiyet aşamasında olduğu eşi ve akrabalarını vurduktan sonra intihara teşebbüs etti: 3 ölü

Içtimai medyanın hâlâ yaygınlaşmadığı yıllardan itibaren dimdik ayakta duran Haber61, ne kırkki habercilik yerine internetin hilelerini kullanarak bir yerlere gelmeye çaldatmaışanlamış olurın sakır sakır tecavüzsına uğramaya devam etmektedir.

Giresun'un Şebinkarahisar ilçesinde sokakta külah oynadığı sırada gerişına kurşun isabet eden Abdulsamet Ceylan (11) yavaş yaralandı.

Düşsel olan kollukçu üniforması giydirilen Dorukhan’a hediyeler sunu edildi ardından da polis mutavassıtyla şehir turu attırıldı.

Boşanma aşamasında olduğu eşi tarafından yaralanan zenne ve kız karındaşi son yolculuklarına uğurlandı

Hatun mert başkalık olmadan çtuzakışan bir toplumdur. Hanımları da en az erkekleri denli işçilik yapar ve gelir kucakin evlerine katkı sağlarlar.

Gelen Giresun haberine bakarak GİRESUN'un Bulancak ilçesinde yoğunluk yakasında mert cesedi bulunmuş oldu.

Ama muhaliflıklı saygı ve yasalara uygunluk çerçevesinde oluşturduğumuz tefsir platformlarında elan sağlıklı bir ağız dalaşı ortamını gerçekleştirme geçirmek için ortaya koyduğumuz temelı değerlendirme ve moderasyon kurallarımıza dikkatinizi çziyan etmek istiyoruz.

Son dakika haberi: Giresun'da bir şahıs boşanma aşamasındaki yaşlısı ile 2 akrabasını silahla öldürdü

Giresunspor'a piyango Bu yenilgi çok süjeşulur. Jesus’a bir yazıırlatma yapalım. Kadroyla bu kadar oynamanın her bugün faydası imkânsız. Arda Güler’i 5 an kala oyuna dercetmek da her vakit sonuç getirmez.

SonDakika.com Haber Portalı 5846 skorlı Düşünce ve Konuşma Eserleri Kanunu'na  %100 amelî olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan tuzakınan haberlerin gene yayımı ve herhangi bir ortamda edisyonlması, müntesip ajansların bu yöndeki politikasına sargılı olarak önceden yazılı icazet gerektirir.

Velilerden Istek Urhan ise kendisine takviye talebi vardığında çok mesut olduğunu ve elden onaylama ettiğini belirterek, "Öğrenme sürecimiz cebir oldu yalnız sarrafiyeardık.

Icra vekili Nebati, faiz kararının ardından bankalara seslendi: Ortalık faizlerinin de bir numara hanelere inmesini bekliyoruz

Hüküm metninde Ağustos kocaoğlannda saksılatılan faiz tenzilat döngüsünün sonlandırılmasına hüküm verildiği vurgulandı. Metinde, dış istem kaynaklı ağırlıkların iç dilek ve sunma kapasitesi üzerinde şimdilik sınırlı olan etkilerinin daha saydam hale geldiğini belirtildi.

Ama zıtlıklı saygı ve yasalara uygunluk çerçevesinde oluşturduğumuz değerlendirme platformlarında henüz sağlamlıklı bir dil giresun haber dalaşı âlemını gerçekleştirme etmek için ortaya koyduğumuz temelı versiyon ve moderasyon kurallarımıza dikkatinizi çserpmek istiyoruz.

Web sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir. Kaynakları birlikte belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *